
Аспалы құлып, қорғалған бұғау 60 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
60 мм қорғалған бұғауы бар Matrix 91806 аспалы құлпы есіктерді, жәшіктерді және т.б. құлыптау үшін қолданылады. Ол үй-жайлар мен мүлікті кіруден және ұрлықтан қорғауды қамтамасыз етеді. Құлыпты орнату құлақшаларға бекіту арқылы мүмкіндігінше қарапайым және арнайы құралдарды қажет етпейді. Бұғау корпуста жасырылған, сондықтан құлыпты ашу қиын. Артықшылықтары Құлыптың жоғары беріктігі мен ұрлыққа төзімділігін болаттан жасалған құпия механизм, корпус және бұғау қамтамасыз етеді. Құлыпты көшеде іліп қоюға болады, себебі хромдалған корпус пен бұғау коррозияға ұшырамайды. Жинақтағы 4 кілт бірнеше адамның пайдалануына жетеді, сонымен қатар олар жоғалған жағдайда резервті қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.508 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 12 мм |
| Корпус материалы | Болат |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 4 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048246 |
- Бағасы: 2 768 ₸

