
Аспалы құлып, 65 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы құлып 65 мм Matrix 91808 — таптырмайтын механизмі қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін үй-жайлар мен бағалы заттар. Оны гараж есігіне, қосалқы бөлмеге, қоймаға, сарайға, шкафқа, жәшікке және т.б. Тұтқаны құлату немесе тістеу қиын, себебі оның диаметрі 9 мм. Артықшылықтары Бұғау мен корпус болаттан, ал құпия механизм жезден жасалған, бұл құлыптың сенімділігін арттырады. Хромдалған бұғау мен мырышталған корпус құлыпқа коррозияға төзімділік береді, сондықтан оны сыртта қолдануға болады. Автоматты бұғау кілтсіз құлыпты оңай және жылдам жабуға мүмкіндік береді. Жиынтықтағы 3 кілт — көшірме жоғалған жағдайда қор пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.625 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 163 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 96 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 11 мм |
| Корпус материалы | Болат |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Құлыптың ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996048222 |
- Бағасы: 3 715 ₸

