
Аспалы құлып, 50 мм, ұзартылған иін Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзартылған бұғауы бар Matrix 91809 аспалы құлпы, 50 мм, бөлмені қорғау үшін есікке ілінеді. Бұл гараж есіктерін, қосалқы бөлмелерді және т.б. құлыптау үшін пайдалы. Диаметрі 9 мм бұғауды тістеп алу немесе жұлып алу қиын, бұл құлыптың ұрлыққа төзімділігін арттырады. Артықшылықтары Беріктік пен сенімділік — бұғау мен корпус болаттан, ал құпия механизм жезден жасалған. Кез келген жағдайда пайдалану — хроммен қапталған бұғау және мырышталған корпус коррозияға ұшырамайды. Автоматты құлыптау — бұғауды кілтсіз бекітуге болады. 3 кілттен тұратын жинақ — жоғалған жағдайда қосалқы кілтті алуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 9 мм |
| Корпус материалы | Болат |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Құлыптың ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996048192 |
- Бағасы: 1 980 ₸

