
Барлық ауа райына төзімді аспалы құлып күшейтілген 50 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы күшейтілген барлық ауа райына төзімді құлып 50 мм Matrix 91812 үй-жайлардың есіктерін бұзуға және кіруге жол бермей жабуға мүмкіндік береді. Құлыпты кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға болады, себебі ол пластик қаптамамен жабылған, ал арнайы перде өзекке ылғалдың түсуіне жол бермейді. Жезден жасалған құпия механизм жоғары қорғаныс дәрежесін қамтамасыз етеді, бұл бұзуды қиындатады. Артықшылықтары Садақ корпуста жасырылған, сондықтан оны бұзу қиын. Болат корпус пен бұғау құлыптың беріктігіне кепілдік береді. Хромды жабын доғаны коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Құлып 4 кілтпен сатылады, сондықтан жоғалған жағдайда жаңасын алуға немесе бірнеше адамды қамтамасыз етуге болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 107 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 9 мм |
| Корпус материалы | Болат |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Құлыптың ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996047935 |
- Бағасы: 3 895 ₸

