
Барлық ауа райына төзімді аспалы құлып 100 х 100 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Меншікті қорғау үшін 100 x 100 мм Matrix 91813 барлық ауа райына төзімді құлып қолданылады. Ол рұқсатсыз кіру мен кіруді болдырмау мақсатында қоралардың, қосалқы бөлмелердің және басқа аумақтардың есіктеріне ілінеді. Корпус пластик қаптамамен, ал бұғау резеңкемен жабылған, сондықтан құлыпты кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға болады. Артықшылықтары Корпус, бұғау және құпия механизм болаттан жасалған, бұл құлыптың беріктігі мен ұрлыққа төзімділігін арттырады. Арнайы перде судың құпия механизмге түсуіне жол бермейді, оның бұзылуына жол бермейді. Бұғау хроммен, ал корпусы мырышпен қапталған, мұндай қорғаныс коррозияның пайда болуына жол бермейді. Құлып 3 кілтпен жабдықталған, ол бірнеше адамға немесе резервте сақтауға жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.508 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 12 мм |
| Корпус материалы | Болат |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Құлыптың ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996047928 |
- Бағасы: 4 677 ₸

