
Жабын материалы СУФ60, 2.1 х 10 м, қара Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өсімдіктерді атмосфералық жауын-шашыннан, ыстық күннен, суық ауадан, желден және жәндіктерден қорғау үшін өлшемі 2,1 х 10 м болатын 93917 қара түсті, СУФ 60 жабын материалы қолданылады. Ауаның өтуіне мүмкіндік береді, бау-бақша дақылдарының өсуі мен дамуына қолайлы микроклимат жасайды. Жазғы тұрғындар мен бағбандар үшін пайдалы. Артықшылықтары Ылғалдың түсуіне кедергі жасамайды және оны біркелкі таратады, сондықтан материалды алып тастамай, өсімдіктерді суарып, тыңайтқыш қолдануға болады. Ылғалдың булануын азайтады, соның арқасында суару жиілігі азаяды. Топырақтың тез жылынуын қамтамасыз етеді және оның салқындауын баяулатады, өсімдіктерді температураның өзгеруінен қорғайды. Ультракүлгін сәулелердің өтуіне жол бермейді, соның салдарынан арамшөптердің өсуіне жол бермейді. Пайдалы микроорганизмдердің көбеюіне ықпал етеді, бұл тыңайтқыштарды қолдану жиілігін азайтады. Экологиялық таза полипропилен талшықтарынан жасалған, сондықтан қоршаған орта үшін қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 510 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 530 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.186 кг |
| Топ | Үлдірлер, жабын материалдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 939-Жабынды материалдар |
| Материал | Тоқылмаған материал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 60 мкм |
| Өлшем | 2.1 х 10 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4620760470439 |
- Бағасы: 1 882 ₸

