
Терезелерге арналған өздігінен жабысатын тығыздауыш, 5 х 8 мм, 18 м, Basic Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех Basic 93941 көлденең қимасы 5х8 мм және ұзындығы 18 м терезелерге арналған өздігінен жабысатын тығыздағыш пәтерлерді, кеңселерді, дүкендерді және басқа үй-жайларды жылу оқшаулау үшін қолданылады. Сызбалардың пайда болуынан, шаң мен ылғалдан қорғайды, кіретін шудың деңгейін төмендетеді және жылуды сақтайды. Тығыздағыш бөлмедегі қолайлы микроклиматты сақтауға көмектеседі.Артықшылықтарытөмен құны — көбік оқшаулау жақсы жылу оқшаулауын қамтамасыз етеді және бюджетті үнемдеуге мүмкіндік береді.Иілгіштік — тығыздағыш қажетті пішінді тез қабылдайды, қысылған кезде жыртылмайды, оны ұзақ уақыт қолдануға болады.Жылдың кез келген уақытында пайдалану — температураның ауытқуы кезінде өнім өзінің қасиеттерін жоғалтпайды және Цельсий бойынша -50-ден +45 градусқа дейін температурада пайдалануға болады.Жабысқақтық — таспа ағаштан, металдан және пластмассадан жасалған беттерге жақсы жабысады.Ылғалға төзімділік — материал сумен әрекеттеспейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.037 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 938-Оконные и дверные уплотнители |
| Ұзындығы | 18 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800033932 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

