
Қосымша баспалдақ, 8 саты, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 97828 8 сатылы ұзартқыш баспалдақ құрастыруды қажет етпейді — ол сатып алынғаннан кейін бірден пайдалануға дайын. Бұйым тұрмыстық қажеттіліктен бастап, коммуналдық қызметтердің және дүкен қызметкерлерінің пайдалануына дейін әртүрлі салаларда пайдалы болады. Артықшылықтары Рамка 150 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп бере алатын жеңіл, бірақ берік тікбұрышты қимасы бар алюминий профилінен жасалған. Алюминий коррозияға төзімді, сондықтан баспалдақ ылғалдың әсерінен қорықпайды. Жұмысшының қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін әрбір сатыда сырғанауға қарсы ойық бар. Гофрленген пластик тығындар еден жабынын сызаттардан қорғайды және баспалдақтың тұрақты орналасуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 2210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 25.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ40.Н00067 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СамараТест" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ40.Н00062.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 3.2 кг |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 2237 х 340 х 54 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 2237 мм |
| Секциялар саны | 1 |
| Сатылар саны | 8 |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жұмыс биіктігі | 2.75 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800044297 |
- Бағасы: 13 891 ₸

