
Садақты ара, 760 мм, екі компонентті тұтқа, қорғаныс шымылдығы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Садақ жеңілірек, тегіс және ұқыпты кесуді қамтамасыз етеді және аралау кезінде әлдеқайда аз күш жұмсауды қажет етеді. Садақпен бірге де, жалғыз да жұмыс істеу ыңғайлы. Садақ араның жүзін қайраудың да, сұйылтудың да қажеті жоқ. Күңгірттенгені жаңа артикулға ауыстырылады 60423.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 850 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 604-Кемпингке арналған садақты, бау-бақша аралары |
| Жүздің ұзындығы | 710 мм |
| Көлденең-бойлық кесуге арналған | Иә |
| Тұтқаның материалы | ABS пластик, орташа көміртекті болат, көбік резеңке |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 760 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996031361 |
- Бағасы: 709 ₸

