
Бақша-құрылыс арбасы ТСО-02, боялған, 1 пневматикалық доңғалақ, 120 кг, 90 л Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бақша-құрылыс арбасы әртүрлі жүктерді тасымалдау кезінде таптырмайтын құрал болып табылады.Ол тасымалдай алады: құрылыс материалдары мен қалдықтары, металл емес материалдар, қар, топырақ және т.б.Науа болат және боялған, бұл коррозияның пайда болуына жол бермейді.Арба маневрлік және ыңғайлы пайдалану үшін мойынтірегі бар пневматикалық доңғалақпен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ТСО |
| Ені | 0.64 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 14 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Дөңгелектің диаметрі | 350 мм |
| Раманың диаметрі | 28 м |
| Ұзындығы | 1.2 мм |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Науа материалы | сталь окрашеная |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | тұтас құйылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Доңғалақ торының ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4606800046239 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

