
CD дискілерді ұйымдастырушы, 10 Stels дискілері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Органайзер дискілерді шаңнан және сызаттардан қорғайды, 10 дискіні сыйдыра алады, автомобильдің қолғап бөліміне оңай сыяды. -
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АИ77.B.22342 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ұлттық сараптама орталығы " ҒК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АИ77.B.22342.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.114 кг |
| Топ | Автомобильные аксессуары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 552-Автомобильные аксессуары |
| Материал | Полиэстер |
| Мақсаты | Автомобильный |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996075662 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

