
Бетоншы қалақшасы, болат, пластик сабы Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқасы бар бетоншы Сибртех 86213 болат шпатель материалдарды өлшеуге, ерітінділерді араластыруға және жағуға, түйіспелерді толтыруға және кірпіш, құрылыс блоктарын және т.б. төсеу кезінде артық қалдықтарды кетіруге арналған. Тік қырлары мен дөңгеленген жиектері бар үшбұрышты кенептің арқасында ерітіндіні, соның ішінде жету қиын жерлерде кесуге және тегістеуге ыңғайлы. Артықшылықтары Шпательдің жоғары ресурсы мен сенімділігіне коррозияға қарсы жабыны бар болат тордың арқасында қол жеткізіледі. Ұзындығы 20 см кенеп бір уақытта ерітіндінің көп мөлшерін құюға мүмкіндік береді. Тұтқа дәнекерленген әдіспен қалақшаға мықтап жалғанған, сондықтан қалақша жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Текстуралы беті бар пластикалық тұтқа құралдың сенімді ұсталуын және ыңғайлы жұмысын қамтамасыз етеді. Шпательдің 315 г жеңіл салмағы ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 73 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.315 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 862-Қалақшалар,Тегістегіштер,Біріктіруге арналған қалақшалар |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800044372 |
- Бағасы: 810 ₸

