
Сылақшы қалақшасы, болат, пластик сабы Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқасы бар Сибртех 86214 сылақшысының болат қалақшасы сылақ қоспаларымен құрылыс жұмыстарын жеңілдетеді. Ерітіндіні жағуға, кесуге және тегістеуге мүмкіндік береді. Өткір жиегі бар кенеп жету қиын жерлерде жұмыс істеуге және ішкі бұрыштарды қалыптастыруға өте қолайлы. Артықшылықтары Қалақшаның жоғары ресурсы мен коррозияға төзімділігіне қорғаныс жабыны бар аспаптық болаттан жасалған қалақ кепілдік береді. Кенептің өлшемі 19 х 15 см, сондықтан шпатель ерітіндінің көп мөлшерін жағуға жарамды. Тұтқа пышаққа дәнекерленген, бұл бекітудің сенімділігін және шпательдің жоғары жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Текстуралы беті бар пластикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді. Құралдың салмағы аз болғандықтан 310 г ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 190 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 73 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.31 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 862-Қалақшалар,Тегістегіштер,Біріктіруге арналған қалақшалар |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800044389 |
- Бағасы: 810 ₸

