
Пеш жасаушының қалақшасы, болат, пластик сабы Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқасы бар Sibrtech 86215 пеш жасаушының болат шпательі плиткаларды немесе кірпіштерді төсеу үшін әрлеу және құрылыс жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді. Оның көмегімен қоспаның қажетті мөлшерін өлшеп, мұқият жағып, тегістеуге болады. Сондай-ақ, шпатель артық ерітіндіні оңай кетіреді және тік жіктерді толтыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Төзімділік — жұмыс пышағы аспаптық болаттан жасалған және коррозияға қарсы қосылыспен қапталған. Тұтқаны кенепке дәнекерленген бекіту — құрал сенімді және жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Сенімді тұтқа — құрал қолға сырғып кетпейді, өйткені текстуралы беті бар ыңғайлы пластик тұтқасы бар. Нақты жұмыстар — өлшемі 17,5 х 10,5 см кенеп қоспаның аз мөлшерін алуға мүмкіндік береді. Жеңіл салмағы 250 г — қарқынды жұмыс кезінде де қолдың шаршауы азаяды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 175 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 73 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 862-Қалақшалар,Тегістегіштер,Біріктіруге арналған қалақшалар |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800044396 |
- Бағасы: 780 ₸

