
Әрлеуші қалақшасы, болат, пластик сабы Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқасы бар Sibrtech 86216 болат әрлеу шпательі бөлмені әрлеу үшін пайдалы. Ол ерітінділер мен желімдерді араластыру, өлшеу және біркелкі үлестіру үшін қолданылады. Қырлары түзу трапеция түріндегі кенеп артық ерітіндіні тиімді кетіреді. Артықшылықтары Кенеп жоғары сапалы аспаптық болаттан жасалған және коррозияға қарсы қосылыспен қапталған. Құралмен сырғанауға қарсы жабыны бар жеңіл пластик тұтқаның арқасында жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқаны пышаққа бекітудің дәнекерленген әдісі құралдың сенімділігін және қарқынды жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Өлшемі 9,5 х 16 см кенептің арқасында ерітіндінің көп мөлшерін алу және құю ыңғайлы. Шпательдің салмағы 275 г аз болғандықтан, жұмыс көлемі үлкен болса, қолдар шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 160 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.275 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 862-Қалақшалар,Тегістегіштер,Біріктіруге арналған қалақшалар |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800044402 |
- Бағасы: 780 ₸

