
Дәнекерлеуші бейтарап май, 20 г Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ол бейтарап ағын ретінде дәнекерлеу үшін және дәнекерлеу жұмыстарын бастамас бұрын дәнекерлеу үтіктің ұшына қызмет көрсету үшін қолданылады. Мөлдір пластик құты. Салмағы 20 гр. Жоғары сұрып. Бейтарап ағын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 35 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 918-Аксессуары для пайки, паста ГОИ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800043597 |
- Бағасы: 212 ₸

