
Паста ГОЙ №3, банка 20 г Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Паста ГОИ №3 Сибртех 913346, 20 гр. банкада, шүберекпен қолмен жылтырату үшін де, бұрғымен немесе арнайы саптамасы бар тегістеуішпен машинамен жылтырату үшін де қолданылады. Әмбебап паста зергерлік бұйымдармен, металлмен, пластикпен және әйнекпен жұмыс істеуге жарамды. Оның арқасында беттерді механикалық зақымданудан қорғауға, косметикалық ақауларды түзетуге және оларға айнадай жылтыр беруге болады. Артықшылықтары Паста оңай жағылады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Оңай сақтау және тасымалдау үшін паста жапсырмасы мен қақпағы бар мөлдір пластик ыдыста сатылады. Банкадағы 20 г макарон ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 35 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 918-Аксессуары для пайки, паста ГОИ |
| Паста нөмірі | 3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800043566 |
- Бағасы: 221 ₸

