
Ағаш сабы бар дәнекерлеуіш үтік, 30 Вт, 220 В Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үздіксіз қыздырылатын дәнекерлеу үтігі электронды жабдықтың элементтерін және жұқа қабырғалы металл бұйымдарын өндірістік және тұрмыстық жағдайларда қалайы-қорғасын дәнекерлерімен монтаждық дәнекерлеуге және қалайылауға арналған. Дәнекерлеу үтігі жұмыс режиміне байланысты дәнекерлеу үтіктің қуатын және дәнекерлеу штангасының температурасын белгіленген шектерде реттейтін арнайы керамикалық қыздыру элементімен жабдықталған. Конус пішінді ыңғайлы пластикалық тұтқа.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.091 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-CN.АГ03.В.02762-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/913125.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.02762-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 230 сек |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | мыс |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қуат | 30 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қыздыру температурасы | 380 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996079349 |
- Бағасы: 391 ₸

