
Отқа төзімді брезентті қолғаптар, 1 өлшем Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қолды ұшқыннан, балқытылған металдың шашырауынан, қабыршақтан қорғау үшін екі жіпті, 1 өлшемді, отқа төзімді сіңдірілген арнайы Sibrtech 68115 қолғаптары қолданылады. Дәнекерлеу жұмыстары және ыстық беттермен тікелей жанасу қаупі бар операцияларды орындау кезінде шеберлерге пайдалы болады.Артықшылықтарытабиғи материал — мақта мен зығырдан жасалған қолғаптар аллергия тудырмайды.Сенімділік және тозуға төзімділік — матаның тығыздығы 400 гр/шаршы метрді құрайды.Қауіпсіздіктің жоғары дәрежесі — қолғаптар МЕМСТ 12.4.010-75 және кеден одағының ТР ТС019/2011 ережелерінің талаптарына сәйкес келеді.Ыстыққа төзімді қасиеттер — қолғаптар 800 ±30°C температурада жану элементіне төзімділігімен сипатталады.Төзімділік — мата жалында 30 секунд ұстағанда, тіпті 5 жуудан кейін де жанбайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Хаки |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КЗ.АВ15.В.01492 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ивановский государственный химико-технологический университет" |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/68115.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АВ15.В.01492.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 60 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 681-Рукавицы рабочие |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Материал | Лен |
| Негіз материалы | лен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 1 |
| Жағу түрі | огнеупорная пропитка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 145 мм |
| Штрих-код | 4606800023339 |
- Бағасы: 366 ₸

