
Брезентті су өткізбейтін қолғаптар, 1 өлшем Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арнайы қолғаптар Сибртех 68120 двунитки, 1 өлшемді, су өткізбейтін қасиеттері бар қамтамасыз етеді сенімді қорғауды қолдың механикалық зақымданудан. Олардың арқасында шебер кесулерден, сызаттардан, мозолейлерден және т.б. қорықпайды. Ауыл шаруашылығы және құрылыс жұмыстарын жүзеге асыру барысында қажет болады.Артықшылықтары Зығырдан жасалған сүлгілер аллергия тудырмайды, сондықтан оларда жұмыс істеу ыңғайлы.Қолғаптардың тығыздығы 360 гр/шаршы метрді құрайды, соның арқасында олар сенімділік пен тозуға төзімділікпен сипатталады.Қолғаптардың жоғары сапасы МЕМСТ 12.4.010-75 және кеден одағының ТР ТС019/2011 ережелерінің талаптарына сәйкестігіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Хаки |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КЗ.АВ15.В.01492 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ивановский государственный химико-технологический университет" |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/68120.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АВ15.В.01492.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 60 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 681-Рукавицы рабочие |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Материал | Лен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 1 |
| Жағу түрі | водоотталкивающая пропитка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 145 мм |
| Штрих-код | 4606800023346 |
- Бағасы: 326 ₸

