
Қолғаптар мақта двунитка, наладон двунитка, 1 размер Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арнайы Sibrtech 68124 қолғаптары, мақта, қос тұтқасы бар, өлшемі 1, қолды механикалық әсерлерден, мозолей мен сызаттардан қорғауға қабілетті. Құрылыс алаңында, цехта, өндірісте және т.б. шеберлерге пайдалы болады.Артықшылықтарымақта матасы — қолғаптар аллергия тудырмайды, сонымен қатар тамаша ауа алмасуды қамтамасыз етеді.Тозуға төзімділік және беріктік — 240 гр/шаршы метр қалың матаның арқасында қолғаптар ұзақ уақыт қызмет етеді.Расталған сапа — өнімдер ГОСТ 12.4.010-75 және кеден одағының ТР ТС019 / 2011 талаптарына толық сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КЗ.АВ15.В.01492 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ивановский государственный химико-технологический университет" |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/68124.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АВ15.В.01492.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 40 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 681-Рукавицы рабочие |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 145 мм |
| Штрих-код | 4606800032461 |
- Бағасы: 259 ₸

