
Отқа төзімді брезентті қолғаптар, бір реттегіш, 2 өлшем Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арнайы қолғаптар Сибртех 68127 двунитки, 2 өлшемді, отқа төзімді, бір реттегіш, ұшқыннан, балқытылған металдың шашырауынан және таразылардан қолдың зақымдануын болдырмайды. Өрттен қорғаудың жоғары дәрежесі дәнекерлеу жұмыстары кезінде қолғаптарды пайдалануға және қажет болған жағдайда қатты қыздырылған беттермен жанасуға мүмкіндік береді.АртықшылықтаРыдыстар аллергия тудырмайтын табиғи материалдардан — мақта мен зығырдан жасалған.Тығыздығы жоғары болғандықтан 400 гр/м.қт бұйымы сенімділігімен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді.МЕМСТ 12.4.010-75 және кеден одағының ТР ТС019/ 2011 ережелерінің талаптарына сәйкестігі қолғаптардың қауіпсіздігінің жоғары дәрежесін растайды.Отқа төзімді сіңдіру қолғаптарға жоғары температураға төзімділік береді, сондықтан олар 800 ±30° C-қа дейінгі температурада жанып тұрған элементтің әсерінен жанбайды және балқымайды.Жуудың 5 циклынан кейін де қолғаптар отқа төзімді, сондықтан олар жалынның әсеріне 30 секунд бойы төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Хаки |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КЗ.АВ15.В.01492 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ивановский государственный химико-технологический университет" |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/68127.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АВ15.В.01492.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 65 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 681-Рукавицы рабочие |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Материал | Лен |
| Негіз материалы | лен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 2" |
| Жағу түрі | огнеупорная пропитка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4606800032454 |
- Бағасы: 319 ₸

