
Брезент ұстағышы бар мақта қолғаптар, 2 өлшем Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арнайы Sibrtech 68130 2 өлшемді қолғаптар, қолмен ұстағышы бар мақта, қос жіптен жасалған, теріні механикалық әсерлерден қорғайды. Олардың арқасында құрылыс, ауыл шаруашылығы және өндірістік жұмыстар барысында қолдар қорғалады.Артықшылықтарымақта қолғаптары аллергия тудырмайды, сонымен қатар жақсы "тыныс алады", сондықтан жұмыс кезінде қолдар терлемейді.Матаның тығыздығы 220 гр/шаршы метр. және кенеп реттегіш 400 гр/шаршы. қолғаптардың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Өнімдер кеден одағының ТР ТС019 / 2011 және ГОСТ 12.4.010-75 талаптарына сәйкес келеді, бұл олардың сенімділігі мен сапасының кепілі болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КЗ.АВ15.В.01492 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ивановский государственный химико-технологический университет" |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/68130.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АВ15.В.01492.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 55 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 681-Рукавицы рабочие |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | хлопок |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 2" |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | белый, хаки |
| Ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4606800023353 |
- Бағасы: 253 ₸

