
ПВХ-дан жасалған реттеуіші бар МАҚТА қолғаптар, 1 өлшем Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68145 арнайы қолғаптары қолмен және ПВХ нүктесі бар, екі жіпті, 1 өлшемді, қолды механикалық кернеулерден қорғауға арналған. Олардың көмегімен қол терісінің зақымдану қаупінсіз құрылыс, жүк тиеу, ауыл шаруашылығы және басқа да жұмыстарды орындауға болады.Артықшылықтарыауа алмасу қабілеті жоғары мақта матаның арқасында қолдар қарқынды жұмыс кезінде де терлемейді.Тығыздығы 220 гр/шаршы метр қолғаптардың тозуға және жыртылуға төзімділігі мен төзімділігін қамтамасыз етеді.Құралдың сенімді ұсталуын және ыңғайлы жұмыс істеуін алақан бөлігіндегі ПВХ нүктесі қамтамасыз етеді.Қолғаптардың жоғары сапасы МЕМСТ 12.4.010-75 және кеден одағының ТР ТС019/2011 ережелерінің талаптарына сәйкестігімен дәлелденеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КЗ.АВ15.В.01492 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ивановский государственный химико-технологический университет" |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/68145.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АВ15.В.01492.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 55 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 681-Рукавицы рабочие |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Негіз материалы | хлопок |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 145 мм |
| Штрих-код | 4606800019370 |
- Бағасы: 285 ₸

