
Отқа төзімді брезентті дәнекерлеушінің крагтары, 2 өлшем Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арнайы қолғаптар Сибртех 68160 с припачными крагами (краги сварщика), двунитки, отқа төзімді сіңдіруі бар, қолды ғана емес, білекті де қорғайды. Отқа төзімді қасиеттер оларды дәнекерлеу жұмыстары кезінде ұшқынның, балқытылған металдың шашырауының және қабыршақтың зақымдануын болдырмау үшін пайдалануға мүмкіндік береді.Артықшылықтарықолқаптар тігілген мақта мен зығыр аллергия тудырмайды.Қолғаптардың тозуға төзімділігі мен сенімділігіне олардың жоғары тығыздығы 400 г/м2 есебінен қол жеткізіледі.Қолғаптардың қауіпсіздігі ГОСТ 12.4.010-75 және кеден одағының ТР ТС019/2011 ережелерінің талаптарына сәйкестігімен расталады.Отқа төзімді қасиеттерінің арқасында қолғаптар 800 ±30°C температураға дейін қыздырылған жану элементінен қорғауды қамтамасыз етеді.Қолғаптарды жууға болады, себебі химиялық тазалау-кептірудің 5 циклынан кейін де олар жалынның әсеріне 30 секунд шыдайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Хаки |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 445 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КЗ.АВ15.В.01492 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ивановский государственный химико-технологический университет" |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/68160.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АВ15.В.01492.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 123 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 681-Рукавицы рабочие |
| Ұзындығы | 445 мм |
| Материал | Лен |
| Негіз материалы | лен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 2" |
| Жағу түрі | огнеупорная пропитка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4606800025395 |
- Бағасы: 589 ₸

