
Лазерлік деңгей, өздігінен тегістелетін, Matrix пластик қаптамасындағы жинақ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 35035 өздігінен тегістелетін лазерлік нивелир қаптау тақтайшаларын төсеу, сөрелерді, сөрелерді және басқа жиһаздарды орнату, аспалы төбелерді монтаждау, іргетасты дайындау және басқа да жұмыстар үшін дәлме-дәл таңбалауды құруды қамтамасыз етеді. Ол кез келген жарықта 10 м-ге дейінгі қашықтықта көрінетін 4 тік және бір көлденең лазерлік сызықтарды жобалайды. Деңгей кәдімгі құрылыс тіктеуішін толығымен алмастыратын лазерлік тіктеуіштің болуымен ерекшеленеді. Артықшылықтары: Автоматты нивелирлеу функциясы деңгейді жұмысқа дайындау уақытын қысқартады және ең аз өлшеу қателігін қамтамасыз етеді — барлығы ±0,2 мм/м. Автоматты нивелирлеу элементінің құлпы бұзылу қаупінсіз жабық көліктің кез келген түрімен деңгейді қауіпсіз тасымалдауға мүмкіндік береді. Жарық және дыбыстық дабылдар аспаптың дұрыс орнатылуын қамтамасыз етеді, себебі пайдаланушыға вертикальдан 2,5°-тан астам ауытқу туралы хабарлайды. Корпусты негізге қатысты 360° бұруға болады Outdoor режимі жарық жарық жағдайында сырттағы деңгейді пайдалануға мүмкіндік береді. Микрометрлік бұранда лазер сәулесін нысандарға біркелкі және мүмкіндігінше дәл бағыттауға мүмкіндік береді. Ою ⅝" көмекшісіз әртүрлі биіктікте жұмыс істеу үшін деңгейді Matrix штативіне (35090-бап, жеткізу көлеміне кірмейді) орнатуға мүмкіндік береді. Реттелетін штатив жұмыс бетіндегі деңгейді тұрақты түрде бекітуге көмектеседі. Көзді қорғауға арналған көзілдірік жеткізу көлеміне кіреді. Олар қызыл сәулеге шоғырлануға көмектеседі, өйткені қалған түстерді блоктайды. Нивелирге үш AAA батареясы бекітілген, сондықтан құралды сатып алғаннан кейін бірден жұмысқа кірісуге болады. Желілік адаптер деңгейді тек аккумуляторлардан ғана емес, сонымен қатар 220 В тұрмыстық электр желісінен де пайдалануға мүмкіндік береді. Бұл үй-жайларда жұмыс істегенде өте ыңғайлы. Берік тұтқа нивелирді жұмыс алаңында жылжытуды жеңілдетеді. Пластикалық корпус нивелирді барлық керек-жарақтармен бірге сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 2.333 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 225 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87194 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87194.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Қабылдағышсыз өлшеу қашықтығы | 10 |
| Сәулелер саны | 5 |
| Жинақтау | кейс, көзілдірік, зарядтау құрылғысы |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген |
| Штативтің астына ою | 5/8 дюйм |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996108032 |
- Бағасы: 30 629 ₸

