
Ашық арқалық тірегі, 2 мм, OBR R-50 x 107 x 76 мм, мырыш Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мырыш жабыны бар Sibrtech 46529 арқалығына арналған ашық тірек, OBR R-50 x 107 x 76 мм, арқалықтарды бір-біріне қосу немесе оларды ағаш және бетон беттеріне бекіту үшін қолданылады. Бұл едендер мен конструкцияларды салу кезінде құрылыс жұмыстары кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Мырышталған болаттан жасалған тірек коррозияға ұшырамайды, бұл оның жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Тірек металының қалыңдығы 1,6 мм, сондықтан ол берік. Тірек конструкциясы екі жақты бекітуді қамтамасыз етеді, соның арқасында ол ауыр жүктемелерге төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 105 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.289 кг |
| Биіктігі | 76 мм |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Ұзындығы | 107 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | Мырыш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4606800044716 |
- Бағасы: 419 ₸

