
Ашық арқалық тірегі, 2 мм, OBR R-50 x 165 x 76 мм, мырыш Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мырыш жабыны бар Sibrtech 46531 штангасына арналған ашық тірек, OBR R-50 x 165 x 76 мм, штангаларды бір-біріне қосу немесе оларды ағаш және бетон беттеріне бекіту үшін қолданылады. Бұл едендер мен конструкцияларды салу кезінде құрылыс жұмыстары кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Мырышталған болаттан жасалған тірек коррозияға ұшырамайды, бұл оның жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Тірек металының қалыңдығы 1,6 мм, сондықтан ол берік. Тірек конструкциясы екі жақты бекітуді қамтамасыз етеді, соның арқасында ол ауыр жүктемелерге төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.425 кг |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Материал | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Штрих-код | 4606800044730 |
| Биіктігі | 76 мм |
| Ені | 50 мм |
| Ұзындығы | 165 мм |
| Қамту | Мырыш |
- Бағасы: 287 ₸

