
Перфорацияланған желдеткіш таспа, "толқын", 0,55 мм, LP VLN 1,2 см х 25 м, мырыш Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "волна" 46552 қалыңдығы 0,55 мм, ені 1,2 см және ұзындығы 25 м мырыш жабыны бар перфорацияланған желдеткіш таспа — бұл жинақтарды бекітуге және құрылыс конструкцияларының элементтерін нығайтуға арналған бекіту материалы. Кез келген материалға — ағашқа, табиғи және жасанды тасқа, бетонға, кірпішке және т.б. бекітіледі. Кабельдік және желдеткіш жүйелерді монтаждау кезінде қолданылады. Артықшылықтары Перфорацияланған таспа қалыңдығы 0,55 мм болаттан жасалған, сондықтан ол кез келген пішінді қабылдай алады және сонымен бірге жоғары беріктігімен ерекшеленеді. Мырышталған беті коррозиядан қорғалған, сондықтан таспаны ылғалдылығы жоғары бөлмелерде, сондай-ақ ашық ауада пайдалануға болады. Таспада диаметрі 5 мм монтаждау тесіктері бар, соның арқасында оны қолайлы өлшемдегі бекіткіштердің көмегімен бекіту оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | Мырыш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 0.55 мм |
| Ені | 12 мм |
| Штрих-код | 4606800044945 |
- Бағасы: 1 856 ₸

