
Перфорацияланған желдеткіш таспа, "толқын", 0.55 мм, LP VLN, 1.7 см х 25 м, мырыш Сибртехосси
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалыңдығы 0,55 мм, ені 1,7 см және ұзындығы 25 м мырыш жабыны бар Sibrtech "wave" 46553 перфорацияланған желдеткіш таспа — тораптарды бекітуге және құрылыс конструкцияларының элементтерін нығайтуға арналған бекіту материалы. Кез келген материалға — ағашқа, табиғи және жасанды тасқа, бетонға, кірпішке және т.б. бекітіледі. Кабельдік және желдеткіш жүйелерді монтаждау кезінде қолданылады. Артықшылықтары Перфорацияланған таспа қалыңдығы 0,55 мм болаттан жасалған, сондықтан ол кез келген пішінді қабылдай алады және сонымен бірге жоғары беріктігімен ерекшеленеді. Мырышталған беті коррозиядан қорғалған, сондықтан таспаны ылғалдылығы жоғары бөлмелерде, сондай-ақ ашық ауада пайдалануға болады. Таспада диаметрі 6,8 мм монтаждау тесіктері бар, соның арқасында оны қолайлы өлшемдегі бекіткіштермен бекіту оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.07 кг |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | Мырыш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 0.55 мм |
| Ені | 17 мм |
| Штрих-код | 4606800044952 |
- Бағасы: 2 627 ₸

