
Ыдыстық таспа, 0.55 мм, LT 2 см х 25 м, мырыш Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалыңдығы 0,55 мм, ені 2 см және ұзындығы 25 м мырышпен қапталған Sibrtech 46554 контейнерлік таспа жүктерді және қаңылтыр материалдарын сақтау немесе тасымалдау үшін орау үшін қолданылады. Бүкіл ұзындығы бойынша біркелкі тесілген, бұл оны бекітуді жеңілдетеді. Таспа қоймалар мен көлік компанияларының қызметкерлеріне қажет. Артықшылықтары Таспа икемді және берік, себебі ол қалыңдығы 0,55 мм болаттан жасалған. Бұйым коррозиядан қорғайтын мырыш жабынының арқасында жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға жарамды. Монтаждау үшін арнайы құралдар қажет емес, өйткені таспа кішкентай шегелермен бекітуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 21 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.974 кг |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | Мырыш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 0.55 мм |
| Ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4606800044969 |
- Бағасы: 2 981 ₸

