
Айналмалы REHAU терезе профиліне арналған АҚ якорь пластинасы, 150 мм, мырыш Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Анкерлік терезе тақталары терезе жақтауын терезе саңылауына орнатуға арналған металл пластиналар. Айналмалы шаяны бар REHAU анкерлік пластинасы Rehau профилінен ПВХ терезелерін бекітуге арналған. Сондай-ақ BRUSBOX және MONTBLANC профильдік жүйелері үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 152 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 39 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.042 кг |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800044976 |
- Бағасы: 87 ₸

