
Биіктігі реттелетін якорь, ARH(120)-24, мырыш Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Биіктігі бойынша реттелетін якорь, Сибртех ARH(120)-24 — бұл ағаш конструкцияларды табиғи ылғалдылықтағы штангалардың шөгуі мен ойықтарының әсерінен қорғайтын тірек жүйесі. Ол ағаштың кебуін өтеуге және үйдің, моншаның және басқа құрылыстардың геометриясының бұзылуын болдырмауға мүмкіндік береді. Биіктікті реттеу арқылы якорь балкондардың, террассалардың және шатырлардың тірек бағандарының бұрыштарын жылжытпауға көмектеседі. Артықшылықтары Жоғары сапалы мырышталған болат — якорь жоғары иілу және қысу беріктігіне ие. Мырыш жабыны бекіткіштерді коррозиядан және ауа-райының қолайсыздығынан қорғайды, осылайша якорь ғимараттың шөгуінің толық кезеңіне төтеп бере алады. Зәкірдің көмегімен құрылымның құрылымдық бөліктерінің орналасуын ұзақ уақыттан кейін де өзгертуге болады. Әмбебап өлшемдері — бекіткіштің биіктігі 20 см және бұранданың диаметрі 2,4 см орташа өлшемді бөренелерде якорьді пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Қамту | Мырыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Биіктігі | 200 мм |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Материал | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 4 мм |
| Ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4606800045058 |
- Бағасы: 3 193 ₸

