
Қуыруға арналған таба торы 530 x 305 x 40 мм, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 530 x 305 x 40 мм болатын Palisad Camping 69563 гриль-қуырғыш табасы майдалап туралған көкөністер мен ет кесектерін, сондай-ақ теңіз өнімдерін көмірде пісіруге мүмкіндік береді. Үлкен қуырғышта бір уақытта бүкіл компания үшін бірнеше порция тағамды қуыруға болады.Артықшылықтары Қуыруға арналған табада жасалған жоғары сапалы ыстыққа төзімді болат оның беріктігінің кепілі болып табылады.Жабыспайтын жабын қуырғыштың бетін тағамның жабысып қалуынан сақтайды.Ағаш эргономикалық тұтқа пайдалану ыңғайлылығын арттырады және күйіп қалу қаупін жояды.Жиналмалы тұтқасы қуыруға арналған табаны тасымалдауға және ықшам сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 305 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.808 кг |
| Өлшемдері | 530 x 305 x 40 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | ағаш, ыстыққа төзімді болат |
| Қамту | жабыспайтын |
| Өлшем | 530 х 305 х 40 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120119 |
- Бағасы: 3 494 ₸

