
Гриль торы 340 х 220 мм, хромдалған Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Хромдалған тор гриль Palisad Camping 69557 өлшемі 340 х 220 мм мүмкіндік береді дайындау көмірде азық-түлік, қиын шаншу арналған шашлық. Ол стейктерді, балықты, көкөністерді және т.б. қуыру үшін ашық ауада демалуды ұнататындарға пайдалы болады.Артықшылықтарытордың сапасы мен беріктігіне ол жасалған ыстыққа төзімді болат кепілдік береді.Хром торы коррозияға төзімді, сондықтан ол тот баспайды.Кең бекіткіш сақинаның арқасында тордың бөліктері жұмыс кезінде ашылмайды, сондықтан тамақ құлап кетпейді.Ағаш тұтқада ыңғайлы ұстау үшін саусақ астындағы ойықтар бар.Тор ұлғайтылған тірек өзектерімен жабдықталған, соның арқасында ол барбекюге мықтап бекітіледі, ал пісіру кезінде оның ауданы толығымен пайдаланылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 345 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.629 кг |
| Өлшемдері | 340 x 220 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | ағаш, ыстыққа төзімді болат |
| Қамту | хромды |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120133 |
- Бағасы: 2 623 ₸

