
Гриль торы 305 х 235 х 55 мм, көлемді, хромдалған Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
305 x 235 x 55 мм өлшемді Palisad Camping 69559 көлемді хромды гриль тағамды грильде екі жағынан қуыруды жеңілдетеді. Биіктігін реттеу мүмкіндігі бар тордың көлемді конструкциясы шырындылығын жоғалтпай, ірі кесек ет пен тауық етін дайындауға мүмкіндік береді.Артықшылықтарытордың сенімділігі мен беріктігінің кепілі ол жасалған жоғары сапалы ыстыққа төзімді болат болып табылады.Хром жабыны тордың тозуға төзімділігін және коррозияға төзімділігін арттырады.Үлкейтілген тірек өзектерінің арқасында гриль грильге мықтап бекітіледі, ал бүкіл жұмыс аймағы қуыру үшін пайдаланылады.Аудару кезінде тордың кездейсоқ ашылып кетуіне жол бермеу үшін тор кең құлыптау сақинасымен жабдықталған.Тұтқасы ағаштан жасалған, сондықтан оны ұстау жағымды және ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 615 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.892 кг |
| Өлшемдері | 305 x 235 x 55 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | ағаш, ыстыққа төзімді болат |
| Қамту | хромды |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120140 |
- Бағасы: 2 863 ₸

