
Гриль торы 350 х 280 мм, әмбебап, созылғыш тоқылған, Camping Palisad хромдалған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69551 әмбебап хромдалған гриль торы, өлшемі 350 x 280 мм, серпімді тоқылғандықтан, тұтас тауық еті немесе тек қанаттары болсын, кез келген пішіндегі өнімдерге жарамды. Ол қарқынды пайдалануға арналған, сондықтан тамақты көмірмен жиі дайындайтындар үшін оңтайлы.Артықшылықтарытор ұзақ уақыт қызмет етеді, себебі ол жоғары сапалы ыстыққа төзімді болаттан жасалған.Хром жабыны торды коррозиядан қорғайды.Пайдаланудың қарапайымдылығы және пайдаланушыны күйіп қалудан қорғау ағаштан жасалған эргономикалық тұтқамен қамтамасыз етіледі.Тор аудару кезінде кездейсоқ ашылу қаупін болдырмау үшін кең құлыптау сақинасымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 625 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Өлшемдері | 350 x 280 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | ағаш, ыстыққа төзімді болат |
| Қамту | хромды |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120157 |
- Бағасы: 2 385 ₸

