
Гриль торы 300 х 400 х 65 мм, көлемді, хромдалған Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 300 x 400 x 65 мм болатын көлемді хромдалған тор-гриль Sparta 69561 өнімдерді ыңғайлы орналастыру және оларды көмірде пісіру үшін қолданылады. Оның көмегімен ет, балық немесе көкөністер екі жағынан біркелкі қуырылады, бұл дәмді тағамдарды алуға мүмкіндік береді. Тордың биіктігін реттеу арқылы шырындарды жоғалтпай кез келген мөлшердегі тағамдарды дайындауға болады.Артықшылықтарытөзімді конструкция — жоғары сапалы ыстыққа төзімді болаттан жасалған тор беріктік пен сенімділікпен сипатталады.Ылғалға төзімділік — хром жабыны голландиялық пеште тоттың пайда болуына жол бермейді.Қауіпсіз аудару — кең сақина- бекіткіш торлардың кездейсоқ ашылуына жол бермейді.Ыңғайлы пайдалану — эргономикалық сабы ағаштан жасалған, ұстағанда жағымды және ыстыққа ұшырамайды.Үлкейтілген тірек өзектер — мұндай құрылымдық шешім тордың ауданын толығымен пайдалануға мүмкіндік береді, сонымен қатар оның грильде сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 670 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.825 кг |
| Өлшемдері | 300 x 400 x 65 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | ағаш, ыстыққа төзімді болат |
| Қамту | хромды |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120614 |
- Бағасы: 3 096 ₸

