
Тор-гриль 220 х 340 мм, хромдалған Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 220 х 340 мм болатын хромдалған тор-гриль Sparta 69567 көмірмен пісірілген тағамдарды ұнататындар үшін пайдалы болады. Оның көмегімен ет, көкөніс, құс еті мен балықты сапалы және біркелкі қуыруға болады, сондықтан олар дәмді және шырынды болып шығады.Артықшылықтарытордың сынғыштығы мен сенімділігіне жоғары сапалы өндіріс материалы — хроммен қапталған ыстыққа төзімді тағамдық болат арқылы қол жеткізіледі.Поливинилхлоридтен (PVC) жасалған тұтқа қолдарда сырғып кетпейді, ыстық беттермен жанасқанда әрең қызады және тор құрылымын ауырлатпайды.Тордың үлкейтілген тірек өзектері бар, соның арқасында ол грильге мықтап бекітіледі, ал жұмыс беті толығымен пайдаланылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Өлшемдері | 220 x 340 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | ағаш, ыстыққа төзімді болат |
| Қамту | хромды |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120638 |
- Бағасы: 1 696 ₸

