
Арматураланған шеткі кілт түтігі, 8 х 9 мм, CrV Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 8 x 9 мм, CrV болаттан жасалған, кәсіби қолдануға арналған күшейтілген Stels 13767 розетка кілтінің түтігі. Ол айтарлықтай күш жұмсай отырып, бұрандалы қосылыстарды, шпилькаларды және басқа бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік береді. Кілттің ойластырылған пішіні жету қиын жерлерде жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кілттің өлшемдері 8 және 9 мм болатын екі жұмыс профилі бар. Хром-ванадийлі болат кілтке қаттылық пен механикалық кернеулерге төзімділік береді. Қорғаныш күңгірт жабын кілтте коррозияның пайда болуына жол бермейді. Күшейтілген конструкцияның арқасында кілттер қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 111 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 14 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 137-Ключи торцевые |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 9 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996119137 |
- Бағасы: 1 268 ₸

