
Арматураланған шеткі түтіктердің кілттер жинағы 6 дана, CrV Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қол жетпейтін жерлерде монтаждау-бөлшектеу кезінде, болтты қосылыстар едәуір ойықтарға орналастырылған кезде немесе шпилькаларды бөлшектеу кезінде қолданылады. Шеткі, екі жақты кілттер жиынтығы. Хромованадийлі болаттан жасалған. Кәдімгі құбырлы кілттермен салыстырғанда айтарлықтай күш-жігерге төтеп береді. Кілттерде қорғаныш күңгірт жабын бар. Жиынтыққа мыналар кіреді: 6x7; 8x9; 12x13; 14x15; 17x19 және жағалар. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін ыңғайлы сөмке жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.717 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 83 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 137-Ключи торцевые |
| Пәндер саны | 6 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996119243 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

