
9 заттан тұратын арматураланған шеткі түтік кілттерінің жинағы, CrV Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 13779 ұзартылған құбырлы розетка кілттерінің жинағы CrV болаттан жасалған 9 бөліктен тұрады және кәсіби қолдануға арналған. Ол айтарлықтай күш жұмсай отырып, бұрандалы қосылыстарды, шпилькаларды және басқа бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік береді. Кілттердің ойластырылған нысаны жұмыстарды жету қиын жерлерде жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары жиынтықта әртүрлі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 6-24 мм өлшемді 8 екі жақты негізгі кілттер бар. Жиынтыққа кілттермен жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін бұрылмалы өзек кіреді. Хром-ванадийлі болат кілттерге қаттылық пен механикалық кернеулерге төзімділік береді. Қорғаныш күңгірт жабын кілттерде коррозияның пайда болуына жол бермейді. Күшейтілген конструкцияның арқасында кілттер қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады. Жеке қалталары бар сөмке кілттерді сақтау мен тасымалдаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.15 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 137-Ключи торцевые |
| Пәндер саны | 9 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 24 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996119250 |
- Бағасы: 15 173 ₸

