
Ілгегі бар жүк белдігі, 0,05 х 12 м, ысырма механизмі бар Ресей Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк бауы ілгектермен Stels 54388 ені 5 см және ұзындығы 12 м, ысырма механизмі бар, жүктерді торлы конструкцияларға, мысалы, ашық автомобиль жүксалғыштарына, сондай-ақ тіркемелерге бекітуге арналған. Шекті жүктеме 800 кг құрайды, бұл жолдағы маневрлер кезінде багаждың сақталуын қамтамасыз етеді. Белдіктің салмағы 1,774 кг және бүктелген кезде өте ықшам, сондықтан оны сақтауға ыңғайлы. Артықшылықтары Белдік берік, аязға төзімді полипропиленнен жасалған және ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Ратчет механизмінің арқасында таспа оңай тартылады. Көміртекті болаттан жасалған ілгектер созылуға төзімді және керілген белдікті мықтап ұстайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Ұзындығы | 12 м |
| Ені | 0.05 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1.774 кг |
| Топ | Автомобильные аксессуары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 552-Автомобильные аксессуары |
| Ілгектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 2000 кг |
| Материал | полиэфир |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800046451 |
- Бағасы: 6 433 ₸

