
Сүйреткіш арқан 12 т, 2 ілмек, сыдырмалы сөмке Ресей Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 12 тоннаға дейінгі көліктерді икемді ілмекпен сүйрету үшін сыдырмалы қапшықтағы 2 ілгегі бар Stels 54384 сүйреткіш арқан қолданылады. Ол жолда қиын жағдайға тап болған жүк көліктерінің жүргізушілеріне көмектеседі: жанармай таусылса, қозғалтқыш істен шықса, дөңгелектер тұрып қалса, т.б. Артықшылықтары Жоғары ресурс — аязға төзімді авиациялық нейлоннан жасалған кабель температураның, ылғалдылықтың күрт өзгеруіне төзімді және жұмыс кезінде созылмайды. Сапалы орындау — құрылғы жол қозғалысы ережелерінің талаптарына және көлік құралын пайдалануға берудің негізгі ережелеріне сәйкес жасалған. Ұзындығы 5 м — автокөлік сүйреткіш көліктен оңтайлы қашықтықта орналасқан. Ыңғайлы ілмек — трос екі ілмекпен жабдықталған, ал оның ұзындығы қосымша ілмек жасауға мүмкіндік береді. Ашық қызғылт сары түс — бұйым жолда көрінеді, бұл сүйретудің қосымша қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы — таспа түріндегі құрылғы орамға оңай оралып, сөмкеге салынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Топ | Автомобильные аксессуары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 552-Автомобильные аксессуары |
| Максималды жүктеме | 12000 кг |
| Материал | полиэфир |
| Ерекшеліктері | в чехле |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800046413 |
- Бағасы: 2 037 ₸

