
Бит жинағы SL6 х 25, болат S2, 2 дана. Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross SL6.0x25 бит жинағы арт. 11373 1/4" жалғағыш алтыбұрышы бар бұрағыштар мен адаптер бұрағыштарына арналған 2 ауыстырылатын саптаманы қамтиды. Өлшемі 6 мм "минус" саңылаулары бар қашаулар бұрандалы қосылыстарды: бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды және т.б. орнату және бөлшектеу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Биттер қаттылығы 58-62 HRC жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігін арттырады және қызмет ету мерзімін ұзартады. Тайваньдағы өндірістегі саңылаулардың жоғары дәлдігі және максималды сапаны бақылау әрбір биттің дәлдігіне қол жеткізуге және бекіткіштің басындағы жұмыс бөлігінің сырғып кетуіне жол бермеуге мүмкіндік береді. Магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді және бұрауышты бір қолмен бекітілген бекіткішпен бағыттауға, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Никельмен қапталған жабын биттерді коррозиядан қорғайды. Әрбір бит қолдан жасаудан қорғалған — бұл туралы ТМ Gross логотипі бар түрлі-түсті сақина айтады. Жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 14 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 2 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | SL6 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996067490 |
- Бағасы: 95 ₸

