
Бит жинағы РZ2 х 50, болат S2, 10 дана. Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PZ2 x 50 мм Gross 11345 бит жинағы бұрауышпен жұмыс істеуге арналған 1/4 дюймдік білігі бар 10 S2 болаттан жасалған саптамаларды қамтиды. Жабдық бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды және басқа бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. PZ сплайнында 4 қосымша жиек бар, соның арқасында биттің бекіткіште сырғып кетуіне жол берілмейді, жұмыстың дәлдігі мен тиімділігі артады. 50 мм ұзартылған негіз жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді.Артықшылықтарысынғыштық және тозуға төзімділік — биттер жоғары беріктігі бар жапондық S2 легирленген болаттан жасалған және 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған.Сапалы орындау — Тайваньдағы өндірісте сплайнды орындаудың жоғары дәлдігі және максималды бақылау әрбір биттің дәлдігіне қол жеткізуге және бекіткіштің басындағы жұмыс бөлігінің сырғып кетуіне жол бермеуге мүмкіндік берді.Ыңғайлы пайдалану — магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді және бұрағышты бір қолмен бекітілген бекіткішпен бағыттауға, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді.Коррозияға қарсы қасиеттері — никельмен қапталған жабын саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады.Қолдан жасаудан қорғау — әр битінде Gross ТМ логотипі бар түрлі-түсті сақина тауардың түпнұсқалығын растайды.жиынтықта 10 бит — жинақ бүкіл бригада үшін жеткілікті.Ыңғайлы қаптама — жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 14 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 10 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | PZ2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996067612 |
- Бағасы: 1 862 ₸

