
Бит жинағы РН 2 х 70, болат S2, 10 дана. Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
S2 болаттан жасалған PH2 x 70 мм Gross 11378 бит жинағы 1/4 дюймдік шанағы бар ең көп сұранысқа ие 10 филлипс басты саптамалардан тұрады және бұрағыштар мен адаптер драйверлеріне арналған. Биттер ағаш бұрандалардың, бұрандалардың және т.б. көпшілігін монтаждау және бөлшектеу кезінде қолданылады. Оңтайлы геометрияның арқасында биттер жұмыс қасиеттерін жоғалтпай көптеген бекіткіштерді бұрап, алып тастай алады.Артықшылықтарысынғыштық және тозуға төзімділік — биттер жоғары беріктігі бар жапондық S2 легирленген болаттан жасалған және 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған.Сапалы орындау — Тайваньдағы өндірісте сплайнды орындаудың жоғары дәлдігі және максималды бақылау әрбір биттің дәлдігіне қол жеткізуге және бекіткіштің басындағы жұмыс бөлігінің сырғып кетуіне жол бермеуге мүмкіндік берді.Ыңғайлы пайдалану — магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді және бұрағышты бір қолмен бекітілген бекіткішпен бағыттауға, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді.Коррозияға қарсы қасиеттері — никельмен қапталған жабын саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады.Қолдан жасаудан қорғау — әр битінде Gross ТМ логотипі бар түрлі-түсті сақина тауардың түпнұсқалығын растайды.жиынтықта 10 бит — жинақ бүкіл бригада үшін жеткілікті.Ыңғайлы қаптама — жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 83 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 164 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 14 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.188 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 10 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | PH2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996067728 |
- Бағасы: 2 475 ₸

