
Бит жинағы, магниттік адаптер, болат S2, пластикалық корпус, 32 дана Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
S2 болаттан жасалған Gross 11363 магнитті адаптері бар биттер жинағы пластикалық қорапқа салынған 32 бөлікті қамтиды. Бұрауыштың көмегімен бұрандалы қосылыстарды монтаждауға және бөлшектеуге арналған. Жинақ жөндеу, монтаждау және слесарлық жұмыстарды орындауға, соның ішінде жиһазды, тұрмыстық электр құрылғыларын, скутерлерді, велосипедтерді және т.б. жинауға жарамды. Жинаққа ең соңғы өлшемдегі қашаулар, алтыбұрыштан 1/4 дюймдік шаршыға арналған адаптер және қашауларға арналған магниттік адаптер кіреді.Артықшылықтарыкең жабдық — бір жиынтықта биттердің 6 түрі бар: 1-3 калибрлі PH және PZ, 3, 4, 5, 6 калибрлі SL, TORX және TORX Tamper (10, 15, 20, 25, 27, 30, 40), АЛТЫЛЫҚ 3-6. Ең көп жұмыс істейтін PH2 және PZ2 өлшемдері 2 данадан келеді.Төзімділік — қаттылығы 54-56 HRC болатын жоғары сапалы жапондық S2 легирленген болат жақсартылған беріктік пен тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді.Мықты бекіту — металл бекіткіш шардың арқасында адаптер шеткі бастарды құлап кету қаупінсіз мықтап ұстайды (жинаққа кірмейді).Тіпті жету қиын жерлерде де ыңғайлы жұмыс — магнитті және жылдам босату механизмі бар бит ұстағыш саптамалардың тұрақты бекітілуін қамтамасыз етеді.Жоғары ресурс және коррозиядан қорғау — битұстағыш жоғары сапалы болаттан жасалған және хроммен қапталған.Қажетті саптаманы жылдам таңдау — стандартты өлшемдерге сәйкес жинақтың сызбасы корпустың қақпағында қолданылады.Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — жинақ металл құлып-ілгегі бар соққыға төзімді пластиктен жасалған қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 133 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 194 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | хромирование |
| Пәндер саны | 32 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | адаптер, магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | металл |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, TT, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996067865 |
- Бағасы: 12 762 ₸

