
Бит жинағы, 1/4, магниттік адаптер, болат S2, пластикалық корпус, 33 дана Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиһаз, велосипедтер, тұрмыстық техника, автокөліктерге техникалық қызмет көрсету және басқа да монтаждау, құрылыс және слесарлық жұмыстарды құрастыруға арналған магниттік ұстағышы бар, S2 болаттан жасалған, 1/4 дюймдік қосқыш өлшемі бар Gross 11365 бит жинағы. Жиынтықта ең танымал стандартты өлшемдердің 30 биті, 52 тісті ықшам ысырма кілті, биттерге арналған магниттік адаптер, сондай-ақ шеткі розеткаларды пайдалануға арналған адаптер бар.Артықшылықтарыкең жабдық — жинаққа PH 1-3, PZ 1-3, Sl 3-6, TORX және TORX Tamper биттері кіреді 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40, АЛТЫЛЫҚ 3-6.Жоғары ресурс — жапондық S2 легирленген болаттан жасалған беріктігі жоғары биттердің тозуға төзімділігі және ұзақ қызмет ету мерзімі бар.Тіпті жету қиын жерлерде де тиімді жұмыс — магниті бар биттерге арналған адаптер олардың құлау қаупін болдырмайды, бекіткіш шары бар адаптер шеткі бастың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.Реверс функциясы — айналу бағытын өзгерту бұрандалы қосылыстарды орнатуға ғана емес, бөлшектеуге де мүмкіндік береді.Ыңғайлы ұстағыш — ысырманың екі бөліктен тұратын тұтқасы қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.Қажетті саптаманы жылдам таңдау — корпустың қақпағында стандартты өлшемдерге сәйкес жиынтықтың сызбасы басылған.Ұқыпты сақтау және тасымалдау — жинақ ысырма құлпы бар соққыға төзімді қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 133 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 194 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.417 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | хромирование |
| Пәндер саны | 33 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, ысырмасы бар, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | металл |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, TT, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996067896 |
- Бағасы: 12 142 ₸

