
Битке арналған магнитті адаптер, алтыбұрышты, 10 дана. Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Магниттік адаптер Matrix арт. 11398 бұрауыштар мен бұрғыларға алтыбұрышты сапты биттерді орнатуға арналған. Бит ұстағыш әртүрлі бұрандаларды бұрау қажеттілігіне жиі тап болатындар үшін — құрылысшылар, механиктер, жиһаз құрастырушылар және тұрмыстық техника үшін қажет. Артықшылықтары Магнитті бекіту биттің сенімді бекітілуін, сондай-ақ оны жылдам ауыстыруды қамтамасыз етеді. Адаптер берік және берік, себебі ол жоғары сапалы көміртекті болаттан жасалған және құрылымы қарапайым, ал хроммен қаптау оны коррозиядан қорғайды. Матадан жасалған аспа өндірістерде және шеберханаларда пайдалы болады — жұмысшылар бит ұстағыштарды алып, ауысымнан кейін оларды орнына қоя алады. Қаптамада 10 дана — бит ұстағыштармен тұтас бригаданы қамтамасыз етуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.245 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 197-Бұрағыш биттер, адаптерлер Matrix |
| Пәндер саны | 10 |
| Болат маркасы | 45, А3 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич-блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996013695 |
- Бағасы: 1 817 ₸

